Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų plovimas

Automobilių salonų valymas

Kėbulo poliravimas

Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų plovimas

Automobilių plovimas būna šių rūšių: 1. Bendras išorės plovimas- kai pašalinamos dulkės, kelio apnašos nuo automobilio kėbulo; 2. Variklių, atskirų mazgų, agregatų ar rėmų plovimas- kai pašalinami tepalo nubėgimai, dulkės, įvairios apnašos, nuriebalinamas paviršius; 3. Furgonų vidaus plovimas - kai pašalinamos šiukšlės, produktų likučiai. Vidinės sienos gali būti nuplautos su cheminėmis priemonėmis arba tik su vandeniu.

Automobilių salonų valymas

Automobilių salonų valymas gali būti: • Sausas arba paprastas - kai naudojamas tik dulkių siurblys ir automobilio salone gali būti atnaujinta cheminėmis priemonėmis tik priekinė panelė, nuvalyti durelių slenksčiai, langų stiklai; • Cheminis salono valymas - naudojant cheminius valiklius yra šalinamos įvairios dėmės, atanaujinamos kiliminės ir odinės apdailos detalės, gali būti atnaujinamos pagrindinės plastmasinės apdailos detalės, nuvalomi durelių slenksčiai bei gumos, langų stiklai.

Kėbulo poliravimas

Automobilio kėbulo poliravimas gali būti kelių rūšių: • Kėbulo šlifavimas - specialiomis pastomis ar abrazyvais yra šalinami smulkūs dažymo defektai, negilūs lako įbrėžimai, matinis dažų paviršius, dažų atspalvio nežymūs perėjimai. Po to būtinai reikia papildomai paviršių poliruoti ar vaškuoti, nes po šlifavimo jis yra aktyvus ir gali dar labiau sugerti įvairius nešvarumus, prarasti spalvos blizgesį; • Kėbulo poliravimas ar vaškavimas - poliroliais ar vaškais atnaujinama automobilio spalva, suteikiamas blizgesys, uždedamas apsauginis sluoksnis dažams, yra atnaujinamos ir išorės plastmasinės detalės.

MIKROAUTOBUSŲ

NUOMA

Nuomojame keleivinius mikroautobusus įvairioms kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Galime pasiūlyti vairuotojo paslaugas. Mikroautobusai 7 - 9 vietų. Galima vairuoti su "B" kategorija. Automobiliai techniškai tvarkingi, komfortiški, turi civilinės atsakomybės ir KASKO draudimus.

AUTOMOBILIŲ

PLOVYKLA

Adresas: Liepų g. 73a, Klaipėda,
☏ +370 (46) 412242
☏ +370 682 28501
✉ info@gitanosservisas.com

TOP

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti